20 kwietnia 2012

Sławek Szmal w Radzie Fundacji Invictus

Miło nam poinformować, że Sławomir Szmal został członkiem Rady Stypendialnej Fundacji Invictus. Powstała ona z myślą o uzdolnionych sportowo dzieciach i młodzieży. Daje szanse na realizację sportowych marzeń, a zarazem pragnie towarzyszyć im w budowaniu szczęśliwego i pełnego pasji życia. Członkiem Rady jest również wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce Paweł Zagumny.

Sławmir Szmal aktywnie udziela się na polu charytatywnym /Fot. N.Barczyk (Pressfocus)

Podopieczni Fundacji dostaną nie tylko wsparcie finansowe, będą też mogli korzystać z bezcennej wiedzy i doświadczenia znanych sportowców, ekspertów, menedżerów i pasjonatów sportowych oraz wszystkich tych, którzy wspierają Fundację Invictus. Dzięki sportowi i poprzez sport Fundacja będzie rozwijać pasję dzieci i młodzieży oraz życiowe wartości. Sport dla nich ma stać się zarówno przygodą, jak i lekcją życia, która uczy systematyczności, zaangażowania, współpracy oraz zasad fair play.

W ramach Programów Stypendialnych Fundacja Invictus wyszukuje i wspiera uzdolnione sportowo dzieci i młodzież w wieku od 10 do 18 lat. Na szczególne zainteresowanie mogą liczyć młodzi sportowcy, którzy w związku ze swoją trudną sytuacją życiową, nie mogą w pełni realizować swojej pasji sportowej. Rada Programów Stypendialnych spośród zgłoszonych osób wybierze te, które staną się beneficjentami programu. Jednak ich rola nie ograniczy się tylko do przyznania stypendium, członkowie rady na bieżąco będą monitorować postępy i rozwój podopiecznych.

Do programu stypendialnego dziecko może zgłosić się samo (po uzyskaniu zgody rodzica/opiekuna prawnego) lub być zgłoszone przez rodziców, opiekunów, trenerów lub inne osoby bliskie dziecku. Aby ubiegać się o stypendium wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Fundacji: www.fundacjainvictus.pl.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW DOTYCZĄCYCH DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI W LIŚCIE PRZEWODNIM [plik PDF].

Źródło: Fundacja Invictus

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest