27 kwietnia 2012

Ligowy rozkład jazdy

Półfinały PGNiG Superligi mężczyzn wkraczają w decydującą fazę. Faworyci z Płocka i Kielc prowadzą w swoich seriach po 2-0, ale teraz rywalizacja przenosi się do Kwidzyna i Mielca. Wydarzeniem kolejki będzie pierwszy mecz PGNiG Superligi rozegrany we właśnie oddanej do użytku hali w Kwidzynie, rangę widowiska dodatkowo podnosi klasa przeciwników, MMTS podejmuje przecież Mistrzów Polski.

Równie pasjonująco zapowiada się bezpośrednia konfrontacja pomiędzy Nielbą Wagrowiec, a Warmią – Anders Group – Społem Olsztyn. Spotkanie zdecyduje o tym, która z tych drużyn zagra w barażach, a którą czeka bezpośredni spadek. Pewni utrzymania są szczypiorniści Zagłębia Lubin, natomiast z najwyższą klasą rozgrywkową żegna się PBS Jurand Ciechanów.

Tymczasem w PGNiG Superlidze kobiet na parkiety wyjdą jedynie zespoły walczące w grupie spadkowej. Walkę w finale play-off Panie rozpoczną dopiero w następny weekend.

Niezwykle ciekawie zapowiada się też rywalizacja w I lidze kobiet oraz I lidze mężczyn. W obu przypadkach rozgrywki wkroczyły w decydującą, VI rundę spotkań. Więcej o najświeższych I-ligowych wydarzeniach czytaj TUTAJ.  

Aby zapoznać się z dokładnym terminarzem poszczególnych spotkań prosimy wybrać poniższe linki:

PGNiG Superliga mężczyzn

mecze play-off o miejsca 1-4

– 28.04

– w razie potrzeby 29.04

mecze play-off o miejsca 5-8

– 28-29.04

mecze play-out o miejsca 9-12

– 28.04

PGNiG Superliga kobiet

Mecze play-out o miejsca 9-12

– 28.04

I liga kobiet  – rozgrywki finałowe (VI runda)

– 02.05

I liga mężczyzn – rozgrywki finałowe (VI runda)

– 02.05

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest