27 kwietnia 2012

Tkaczyk i Cleverly zachwalali region

W dniu dzisiejszym zawodnicy Vive Targi Kielce po raz kolejny promowali województwo świętokrzyskie. Tym razem odwiedzili miejscowość Chlewiska w województwie mazowieckim. Spotkanie zostało zorganizowane w miejscowym Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II. Wizyta odbyła się w ramach projektu, który realizuje kielecki klub „Gramy Razem dla Świętokrzyskiego”.

Tym razem młodzież z Chlewisk odwiedzili: Grzegorz Tkaczyk i Marcus Cleverly. Popularny „Młody” opowiadał o tym co warto zobaczyć w województwie świętokrzyskim oraz zachwalał walory regionu świętokrzyskiego. Marcus odpowiadał na liczne pytania dotyczące jego pobytu w Polsce. Mówił, że jedyne czego mu brakuje w okolicach to … bezpośredni dostęp do morza, tak poza tym wszystko ma, góry, dużo zieleni, ciekawe miejsca na wycieczki.

Nie brakowało licznych konkursów dla młodzieży, a nagrodami były gadżety promujące województwo świętokrzyskie, przygotowane przez Vive Targi Kielce. Na koniec nie zabrakło licznych autografów i wspólnych zdjęć. Można powiedzieć, że kolejne miejsce, kolejna szkoła została oczarowana województwem świętokrzyskim, za sprawą zawodników Vive Targi Kielce.

Kolejne wizyty już wkrótce! Odwiedzajcie stronę www.gramyrazem.eu i www.vivetargi.pl, żeby na bieżąco śledzić spotkania zawodników Vive.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest