10 maja 2012

Mała Liga grała w Libuszy

9 maja w hali sportowej w Libuszy odbył się kolejny turniej w ramach rozgrywek Małej Ligi Wiertmet Handball Cup. W zmaganiach uczestniczyło sześć zespołów: UKS Wiertmet Libusza, UKS Achilles Rożnowice, UKS Olimpijczyk Racławice, UKS Hermes Binarowa, UKS Sęp Wilczyska oraz ULKS Lipinki.

/Fot. Materiały prasowe 

Zespoły UKS Sokół Tuchów oraz UKS Spartakus Radgoszcz pauzowały. Super zabawa dla dzieciaków trwała od godz. 10.00 do 15.00, a radość uczestników wskazywała, że z piłką ręczną jest dyscypliną, którą warto uprawiać. W sumie w tegorocznej edycji Małej Ligi rozegrano ponad 40 spotkań. Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze dwa turnieje. Najbliższy odbędzie się 26 maja w Tuchowie, natomiast Finał zaplanowany został na pierwszą połowę czerwca w Libuszy.

Mała Liga Wiertmet Handball Cup to już trzecia z rzędu edycja wspaniałej zabawy dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej, dzieci z klas IV i młodszych.  Z roku na rok impreza staje się coraz bardziej popularna, a w zmaganiach uczestniczą zespoły nie tylko z powiatu gorlickiego, ale z również z województwa małopolskiego.

Projekt Małej Ligi Wiertmet Handball Cup realizowany jest przy wsparciu finansowym FUNDACJI PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w Warszawie.

Patronat honorowy nad imprezą pełni Prezes Firmy „Wiertmet” – Roman Stygar, a imprezę wspierają: Polskie Piekarnie – Piekarnia „Iwona” w Libuszy, Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Gmina Biecz, Firma Horyzont w Gorlicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy, ULKS Lipinki, UKS „Spartakus” Radgoszcz.

Komunikat – III runda Malej Ligi WHC 2012 – [plik PDF]

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest