16 maja 2012

Znamy półfinalistów MP Juniorów Mł

PMOS Chrzanów-MTS Kwidzyn oraz Wisła Płock-Kusy Szczecin – tak wyglądają półfinałowe pary Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które od poniedziałku rozgrywane są w Kwidzynie.
O wielkim szczęściu mogą mówić gospodarze imprezy, MTS Kwidzyn, którzy do najlepszej czwórki awansowali mimo dwóch grupowych porażek. Kwidzynianie ostatnie spotkanie rundy wstępnej, z Wisłą Płock, wyraźnie jednak odpuścili (porażka 23:40), bo awansu byli pewni jeszcze przed jego rozpoczęciem. A wszystko za sprawą zwycięstwa Zagłębia Lubin z ChKS Łódź 39:31. Takie rozstrzygnięcie sprawiło, że aż trzy drużyny z grupy M zakończyły rywalizację z dwoma punktami. W małej tabeli, uwzględniającej mecze pomiędzy tymi zespołami, najlepszym stosunkiem bramkowym (+ 4) mógł się pochwalić MTS.

W grupie N też były niespodzianki, bo niepokonany dotąd PMOS Chrzanów uległ Śląskowi Wrocław aż 31:40. Wygrana nic wrocławianom nie dała, bo awans do półfinału, dzięki lepszemu stosunkowi bramek wywalczył Kusy Szczecin. Szczecinianom wystarczyło do tego zwycięstwo 36:31 z KKSPR Końskie. 

Czwartek  jest dniem przerwy w turnieju. Mecze półfinałowe i o miejsca 5-8 zostaną rozegrane w piątek. Walka o medale rozstrzygnie się w sobotę.

Rafał Cybulski

Uwaga: począwszy od półfinałów będą przeprowadzone transmisje internetowe.

Adres: http://imprezylive.pl/online_kwidzyn.php

Wyniki 3.dnia:

Grupa M

ChKS Łódź – MKS Zagłębie Lubin 31:39
MTS Kwidzyn – SKF Wisła I Płock 23:40
Grupa N
WKS Śląsk Wrocław – UMKS PMOS Chrzanów 40:31 (21:17)
KSSPR Końskie – MKS Kusy Szczecin 31:36 (12:16)

KOMUNIKAT PO 3. DNIU – plik word

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest