23 maja 2012

MP Juniorek Mł. – 3. dzień

W piątkowych finałach Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, odbywających się w Obornikach Wlkp., MKS Vistal Łączpol Gdynia zagra z MKS Kusy Szczecin, a MTS Kwidzyn zmierzy się z KSS Kielce. Czwartek jest dniem przerwy w turnieju.

W ostatnim dniu grupowych rozgrywek w grupie M, najsłabszy zespół turnieju finałowego – Zgoda Ruda Sląska, przegrywając z KSS Kielce 14:42, doznał trzeciej porażki. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa MKS Vistal Łączpol Gdynia pokonał AZS PWSZ Jutrzenkę Płock 35:30. W tym meczu Joanna Kozłowska zdobyła dla triumfatorek 10 bramek i wspólnie z klubową koleżanką Katarzyną Janiszewską należy do najskuteczniejszych zawodniczek turnieju (obie mają na koncie 57 bramek).

W puli N zespołowi Sparta Oborniki Wlkp. w trzecim podejściu nie udało się zdobyć choćby punktu. Gospodynie turnieju uległy Ruchowi Chorzów 23:25. Najciekawszym spotkaniem rozegranym w środę, a zarazem tym, w którym padło najwięcej bramek była potyczka Kusego Szczecin, który przegrał z MTS Kwidzyn 37:41.

KOMUNIKAT po 3. DNIU – plik word

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest