5 czerwca 2012

Podbeskidzie z wizytą u kadrowiczów

Piłkarki ręczne z Podbeskidzia odwiedziły męską reprezentację Polski w piłce ręcznej, która przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku! Na trening kadrowiczów przyjechało około 60 zawodniczek z kilku drużyn Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Najpierw oglądały zajęcia, następnie przyszedł czas na autografy i wspólne zdjęcia.

Dla Michała Jureckiego czy Sławomira Szmala było to już drugie spotkanie z młodymi podbeskidzkimi szczypiornistkami w przeciągu półtora miesiąca. W drugiej połowie kwietnia dziewczęta były, bowiem na meczu Vive Targi Kielce, gdzie grają reprezentacji Polski. Warto dodać, że Podbeskidzianki nie przyjechały do piłkarzy ręcznych z pustymi rękoma!

– Zawodnicy i sztab szkoleniowy otrzymali od nas pamiątkowe smycze z logo Podbeskidzikiej Ligi. Każdemu z piłkarzy powiedziałyśmy, że to specjalny talizman, który ma przynieść szczęście w najbliższych spotkaniach eliminacyjnych do przyszłorocznych mistrzostw świata w Hiszpanii przeciw Litwie. Zresztą w meczu rewanżowym w Katowicach będziemy same dopingować naszą reprezentację! – mówi z dumą Sabina Kiełtucka, rzecznik prasowy Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest