14 czerwca 2012

Kadrowicze w zabrskiej szkole

Trzynastka okazała się szczęśliwą liczbą dla społeczności uczniowskiej, grona nauczycielskiego, dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 31 w Zabrzu oraz członków miejscowego zespołu UKS 31 Rokitnica. 13 czerwca trójka kadrowiczów: Sławomir Szmal, Piotr Chrapkowski i Marcin Wichary złożyła wizytę w tej placówce. 


Dla Marcina było to spotkanie sentymentalne bowiem w tej szkole stawiał pierwsze kroki w piłce ręcznej. Nasz reprezentacyjny bramkarz, olimpijczyk z Pekinu, w latach 1991-99 był zawodnikiem miejscowej drużyny. 

Młodzież SP 31, w której króluje piłka ręczna, z dużym zaciekawieniem słuchała opowieści reprezentantów kraju o swoich karierach. Zadawano wiele pytań, na które goście odpowiadali z wielką swadą. Później był czas na niezliczone autografy i sesje zdjęciowe. Sławek Szmal stanął w bramce a zawodnicy UKS dobitnie przekonali się, że wykonywanie rzutów karnych jest trudną sztuką.


Na koniec wizyty kadrowicze wpisali się do księgi pamiątkowej Szkoły i otrzymali specjalnie ułożony dla nich wiersz. Spotkanie z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczestników i na pewno przyczyni się do jeszcze większej popularności piłki ręcznej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest