19 czerwca 2012

Przed AMŚ: Panowie trenują w Warszawie

W Warszawie rozpoczęło się zgrupowanie Akademickiej reprezentacji Polski mężczyzn, która już w środę uda się do Brazylii, gdzie weźmie udział w Mistrzostwach Świata. Kadrowicze trenowali dziś dwukrotnie w Arenie Ursynów pod okiem szkoleniowców Damiana Wleklaka i Marcina Pilcha.

Ze składu, który wziął udział w zakończonym w niedzielę zgrupowaniu pierwszej reprezentacji do Brazylii pojadą Robert Orzechowski, Piotr Chrapkowski, Kamil Syprzak oraz Piotr Wyszomirski. Skład uzupełniają młodzi, perspektywiczni zawodnicy z PGNiG Superligi, z których większość była już powoływana do kadry B.

Poranne zajęcia miały raczej luźny charakter, rozpoczęły się od gry w piłkę nożną, dopiero potem przyszła pora na ćwiczenie zagrywek. Jedynie bramkarz Krzysztof Szczecina trenował indywidualnie pod okiem trenera Wleklaka.

Dopiero na wieczorny trening do drużyny dołączą wspomniani wcześniej dwaj zawodnicy Wisły Płock oraz zawodnik Piotrkowianina Marek Daćko, którego zatrzymały obowiązki szkolne.

– Muszę pochwalić chłopaków, bo mimo iż dla większości z nich to środek wakacji wykazują spory zapał do pracy – podkreślił Marcin Pilch.

/Fot. JKM (3)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest