21 czerwca 2012

Żagańska wymiana doświadczeń

W dniach 22-24 czerwca na terenie Kompleksu Turystyczno-Rekreacyjnego „Arena” przy ul. Kochanowskiego 6 w Żaganiu odbędzie się kursokonferencja dla trenerów piłki ręcznej oraz warsztaty dla młodych zawodników, dzieci i młodzieży z Polski i Niemiec w ramach projektu „Piłka ręczna – polsko-niemiecka wymiana doświadczeń”.

Konferencja będzie miała charakter zamknięty i wezmą w niej udział zaproszeni trenerzy i zawodnicy z Polski i Niemiec. Z kolei niedzielny mecz (godz. 15:30) z udziałem młodych uczestników, który zaplanowany jest na zakończenie projektu będzie miał charakter otwarty i odbędzie się z udziałem publiczności. Konferencja będzie podzielona na dwa bloki: w pierwszym trenerzy będą uczestniczyć w zajęciach teoretycznych, które będą prowadzili zaproszeni szkoleniowcy z Polski i Niemiec.

Drugą część zajmą zajęcia praktyczne z udziałem dzieci z "ŻAGAŃSKIEJ AKADEMII PIŁKI RĘCZNEJ POD PATRONATEM MARIUSZA JURASIKA" oraz kadry województwa Lubuskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013 oraz budżetu państwa.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest