27 czerwca 2012

Damy Radę powalczy w Jantarze

Po udanych występach zagranicznych w Portugalii oraz na Węgrzech zespół Damy Radę Inowrocław wraca do rywalizacji w kraju.

Nasz eksportowy team w piłce ręcznej plażowej już w najbliższy piątek uda się na kolejny turniej z cyklu eliminacji Mistrzostw Polski i European Beach Handball Tour 2012. W dniach 30 czerwca-1 lipca w nadmorskim Jantarze odbędzie się impreza – Baltic Cup.

Zespół BHT Damy Radę Inowrocław na chwilę obecną prowadzi w klasyfikacji Mistrzostw Polski 2012 oraz zajmuje wysokie 3 miejsce w rankingu europejskiego touru (EBT). W Jantarze Inowrocławianie wystąpią bez pierwszego bramkarza Bartka Makowskiego, ale za to  z trzema nowymi zawodnikami – dwoma bramkarzami i jednym zawodnikiem z pola. W Baltic Cup wezmą udział wszystkie czołowe ekipy z Polski.

Arkadiusz Fajok (kapitan drużyny):    Po udanych występach w Portugalii i na Węgrzech przyszedł czas zmierzyć się z najlepszymi w kraju. Rywalizacja w Jantarze zapowiada się niezwykle ciekawie ponieważ zjedzie tam ścisła, krajowa czołówka. Pomimo braku podstawowego bramkarza jedziemy tam powalczyć o całą pulę. Chcemy zwyciężyć i zdobyć kolejne punkty zarówno w klasyfikacji Mistrzostw Polski jak i w European Beach Handball Tour. Chcielibyśmy także przetestować nowych zawodników, którzy mam nadzieję wzmocnią naszą drużynę na stałe. Obserwujemy także naszą inowrocławską młodzież, która z powodzeniem walczyła w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zajmując tam wysokie 3. miejsce. Możliwe, że już niebawem zadebiutują w naszym zespole.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest