10 sierpnia 2012

Sportowe wakacje w Potoczku

W Potoczku w województwie lubelskim od 5 do 18 sierpnia 2012 r. prowadzony jest obóz sportowy piłki ręcznej „Sportowe wakacje 2012”, którego kierownikiem jest Marianna Siembida, a organizatorem miejscowy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego.

Potoczek po raz kolejny gości uczestników "Sportowych Wakacji"

Kadrę szkoleniową stanowią: trener koordynator Bronisław Maly oraz trenerzy i instruktorzy delegowani przez macierzysty Klub. W zgrupowaniu biorą udział zespoły Uczniowskich Klubów Sportowych wg podziału dokonanego przez Dział Organizacji Szkolenia ZPRP: drużyna dziewcząt SKS Kusy Kraków z trenerem Wojciechem Miodońskim oraz drużyny chłopców: KS Korab OSiR Staszów – trener Janusz Świętoń, UMKS Orlęta Zwoleń – Jerzy Markiewicz, UKS Świt Szaflary – Kazimierz Dygoń, UKS Bursa Puławy – Henryk Arciuch, UKS Jedynka Biały Dunajec – Konrad Dygoń, KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Tomasz Radowiecki. Drużyny składają się z 14 zawodniczek (-ów), którzy co najmniej rok trenowali piłkę ręczną i brali udział w rozgrywkach macierzystego WZPR.


Kadra trenerska

W czasie obozu realizowany jest program szkolenia zgodnie z wytycznymi przygotowanymi i zatwierdzonymi przez Dział Organizacji Szkolenia ZPRP.

Młodzi adepci szczypiorniaka oprócz przyswajania wiedzy i umiejętności z zakresu dyscypliny wiodącej odpoczywają, uczestniczą w wycieczkach, grają w tenisa stołowego, siatkówkę itp. Przepiękne tereny lasów i pól z wielohektarowymi stawami zapraszają do spacerów i korzystania z naturalnych tras biegowych. Nie do przeceniania jest też stwarzanie możliwości młodym zawodnikom poznawania nowych ludzi i tworzenia prawidłowych relacji w grupach rówieśniczych.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest