12 października 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na kolejną serię spotkań PGNiG Superligi kobiet oraz PGNiG Superligi mężczyzn.

Wśród pań ciekawie zapowiada się starcie w Chorzowie, gdzie Ruch podejmował będzie Mistrzynie Polski z Gdyni. W hali MORiSu drużynom przyjezdnym nigdy nie jest łatwo o punkty. Za sporą niespodziankę uznać trzeba rozstrzygnięcie czwartkowego, rozegranego awansem meczu w Lubinie. Remis z beniaminkiem ze Szczecina to dla Zagłębia kolejna już w tym sezonie strata cennych punktów.

Wśród panów część meczów 6. kolejki również już za nami. Tauron Stal Mielec łatwo uporała się przed własna publicznością z Miedziowymi z Lubina. Myśli podopiecznych Ryszarda Skutnika skupione są już tylko i wyłącznie na sobotniej potyczce z duńskim Team Tvis Holstebro, rewanż tydzień później w Danii.

Tymczasem Vive Targi Kielce bez najmniejszych problemów uporało się z Gaz-System Pogonią Szczecin i szykuje się do starcia w Lidze Mistrzów ze Słoweńcami z Gorenje Velenje. Z kolei Orlen Wisła Płock zdecydowała się na wcześniejsze rozegranie meczu w Przemyślu, wicemistrzowie kraju udzielili Czuwajowi srogiej lekcji handballu.

W pozostałych meczach emocji nie powinno zabraknąć w Głogowie, gdzie spotkają się dwaj solidni ligowcy, bo za takich uznać trzeba w tym sezonie drużyny Chrobrego i Azotów Puławy, to powinien być wyrównany mecz.

Ponadto swoje spotkania rozegrają zespoły występujące w I lidze kobiet oraz obu grupach i ligi mężczyzn.   

PGNiG Superliga kobiet:

4. kolejka  – zestaw par

PGNiG Superliga mężczyzn:

6. kolejka – zestaw par

I liga kobiet:

3. kolejka – zestaw par

I liga mężczyzn – grupa A:

5. kolejka  – zestaw par

I liga mężczyzn – grupa B:

5. kolejka – zestaw par

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest