17 października 2012

Konsultacja młodzieżówki

Młodzieżowa reprezentacja Polski ma za sobą pierwszą konsultację szkoleniową w tym sezonie. W Piotrkowie Trybunalskim kadra Jarosława Cieślikowskiego przeprowadziła cztery treningi i rozegrała sparing z Piotrkowianinem, w którym przegrała 29:34 (16:15). Na zgrupowaniu wizytę złożył nowo wybrany szkoleniowiec męskiej reprezentacji Polski Michael Biegler.


Michael Biegler wizytuje nie tylko mecze PGNiG Superligi

Następnym sprawdzianem formy młodzieżowców będzie zaplanowany na początek listopada turniej w Legionowie. Z uwagi na środowe mecze PGNiG Superligi, Vive Targi Kielce – Piotrkowianian i Siódemki Miedzi Legnica z Tauron Stalą Mielec oraz terminarz Bundesligi trener Cieślikowski nie mógł powołać na konsultacje zawodników z tych klubów.


Trener Jarosław Cieślikowski w akcji

– Cieszę się, że po raz pierwszy w historii na moją kadrę przyjechał trener pierwszej reprezentacji. To bardzo dobrze wpłynęło na zawodników. Usłyszeli, że mają dużą szansę zagrać w Euro 2016. To był taki zastrzyk pozytywnej energii. Do dyspozycji miałem szesnastu graczy – powiedział Cieślikowski.


Młodzi zawodnicy usłyszeli, że mają szansę zagrać na Euro 2016

Nasza młodzieżówka następnym razem zbierze się 28 października w Legionowie, by w dniach 2-4 listopada zmierzyć się z rówieśnikami z Niemiec, Portugalii, Czech i Węgier. Na początku stycznia czeka ją turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata.

ZOBACZ TAKŻE:

Kadra narodowa młodzieżowców

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest