19 października 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na kolejną serię spotkań PGNiG Superligi kobiet oraz PGNiG Superligi mężczyzn.

Wśród pań ciekawie powinno być w Koszalinie, gdzie miejscowe akademiczki zagrają z beniaminkiem z Nowego Sącza. Jeszcze niedawno faworyt tego meczu nie byłby trudny do wskazania, ale po zeszłotygodniowym zwycięstwie Olimpii-Beskidu nad Startem Elbląg końcowe rozstrzygnięcie nie musi być wcale takie oczywiste.

Kolejkę zamknie wtorkowy pojedynek Startu z chorzowskim Ruchem. Mecz dwójki finalistów ubiegłego sezonu Vistalu i Zagłębia przełożony został na początek grudnia. Miedziowe udają się bowiem do chorwackiej Ziliny na rewanżowe spotkanie 2. rundy Pucharu EHF.

Wśród panów bardzo interesująco zapowiadają się spotkania w Zabrzu i Puławach. Przed prezentującym nierówną formę Powenem niezwykle trudne zadanie, zabrzanie podejmą bowiem wicemistrzów kraju z Płocka. Natomiast Azoty zmierzą się z MMTS-em Kwidzyn i będzie to starcie dwóch zespołów, które od początku rozgrywek  dały swoim kibicom sporo powodów do radości, zarówno efektowną grą jak i wynikami.

Awansem rozegrano mecze Vive Targi Kielce – Piotrkowianin oraz Siódemka Miedź Legnica – Tauron Stal Mielec. Nasi reprezentanci w europejskich pucharach nie mieli większych problemów z pokonaniem rywali i teraz spokojnie przygotowują się do weekendowych zmagań na arenie międzynarodowej. Vive jedzie do Francji na mecz LM z Chambery, natomiast Stal prosto z Legnicy udała się do duńskiego Holstebro na rewanż w ramach 2. rundy Pucharu EHF.

Ponadto swoje spotkania rozegrają zespoły występujące w I lidze kobiet oraz obu grupach i ligi mężczyzn.   

PGNiG Superliga kobiet:

5. kolejka  – zestaw par

PGNiG Superliga mężczyzn:

7. kolejka – zestaw par

I liga kobiet:

4. kolejka – zestaw par

I liga mężczyzn – grupa A:

6. kolejka  – zestaw par

I liga mężczyzn – grupa B:

6. kolejka – zestaw par

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest