29 października 2012

Zagraj z Arturem Siódmiakiem

Już 4 listopada w stołecznej hali Torwar odbędzie się pierwszy camp Akademii Piłki Ręcznej, której pomysłodawcą jest Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski zaprasza dzieci, rodziców i wszystkich kibiców. Warunkiem uczestnictwa najmłodszych jest wypełnienie odpowiedniego formularza.

– Przez wiele lat grałem w Szwajcarii i Niemczech, gdzie miałem okazję podpatrywać system szkolenia młodzieży. Po zakończeniu kariery i powrocie do kraju długo myślałem co będę dalej robić. Postanowiłem, że spróbuję wspólnie ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce podjąć działania marketingowe. Campy to będą jednodniowe zajęcia bez elementów rywalizacji. Być może jeszcze w tym roku także w Gdańsku zorganizuję podobne wydarzenie – powiedział Siódmiak.


Fot. Bartek Zborowski

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Centralnego Ośrodka Sportu, Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego oraz Urzędu Miasta St. Warszawy. Wszyscy zgodnie podkreślali, że po siatkarzu Marcinie Możdżonku i koszykarzu Marcinie Gortacie kolejna dyscyplina wychodzi z ofertą campu do najmłodszych.
 
Zajęcia zaplanowane na 4 listopada podzielone zostały na dwie sekcje. Pierwsza to „aktywności ruchowe AZS”. Druga to „trening z Arturem”. W tym przypadku liczba miejsc została ograniczona do 120 osób.

Posłuchaj co o projekcie mówi Artur Siódmiak:

Warunkiem czynnego uczestnictwa w warszawskim wydarzeniu jest wiek 8-12 lat, a także wypełnienie formularza na stronie: www.akademiapilkirecznej.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest