1 listopada 2012

Kadra B zagra w Ostrowcu Św.

Marek Szpera i Michał Chodara ze Stali Mielec oraz Krzysztof Szczecina i Antoni Łangowski z MMTS Kwidzyn uzupełnili w czwartek skład kadry B reprezentacji Polski przygotowującej się w Ostrowcu Świętokrzyskim do towarzyskiego dwumeczu z Rumunią. Wymienieni szczypiorniści brali udział w zgrupowaniu pierwszej reprezentacji, która w środę pokonała w Płocku Holandię w pierwszym meczu kwalifikacji Euro 2014.

W piątek i sobotę (2-3 listopada) prowadzona przez Damiana Wleklaka kadra B zmierzy się w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO z reprezentacją B Rumunii. Biało –czerwoni przygotowują się do tych spotkań od poniedziałku w Ostrowcu. Od początku w zgrupowaniu bierze udział 12 zawodników, wyróżniających się szczypiornistów młodego pokolenia, występujących na co dzień głównie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Na konfrontację z Rumunami Damian Wleklak będzie miał ponadto do dyspozycji czterech zawodników powołanych na zgrupowanie pierwszej reprezentacji, którzy nie zdołali „załapać” się do meczowej „szesnastki” na batalię z Holandią o punkty kwalifikacji do Mistrzostw Europy w 2014 roku.

Wciąż można kupić bilety (również 1 listopada) na oba spotkania z Rumunią w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wejściówki w cenie 10zł. można nabyć w dwóch punktach – portierni Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO (ul. Świętokrzyska 11) oraz portalu kasowym Pływalni Rawszczyzna (ul. Mickiewicza 32). Zorganizowane grupy młodzieży (minimum 10 osób, do wieku gimnazjalnego włącznie) pod opieką nauczyciela bądź klubowego trenera, mogą obejrzeć oba spotkania bezpłatnie.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest