2 listopada 2012

Ligowy rozkład jazdy

W najbliższy weekend jedynie panie będą walczyły o punkty w rozgrywkach PGNiG Superligi i I ligi. Zespoły męskie, z uwagi na trwające kwalifikacje Euro 2014, mają wolne. W związku z powyższym na ekranach telewizorów będzie można zobaczyć aż dwa mecze w kobiecym wydaniu.

Kamery Polsatu zawitają do Elbląga i Koszalina. Odbędą się tam spotkania bardzo istotne dla górnych układów tabeli. W sobotę trzeci w klasyfikacji Start Elbląg podejmie liderujące SPR Lublin, które kroczy w tym sezonie od zwycięstwa do zwycięstwa. Dla zespołu gości będzie to przedostatni sprawdzian formy przed potyczką z Metalurgiem Skopje w Pucharze Zdobywców Pucharów.

Następnego dnia koszalińska Politechnika po raz pierwszy zaprezentuję swoją nową hale tak szerokiej publiczności. Nadmorski klub dopiero szykuje się do debiutu w tym sezonie na międzynarodowej arenie (Challenge Cup). Jego rywal, Zagłębie Lubin, ma już za sobą dwie udane rundy w Pucharze EHF.  Toteż mecz czwartego i siódmego zespołu PGNiG Superligi zapowiada się jako bardzo wyrównana rywalizacja.

W lidze pań w sobotę odbęda się tylko dwa mecze. Kluby, chcąc minimalizować koszty podróży, często rozgrywają spotkania awansem.  

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym terminarzem, na ten weekend, omawianych rozgrywek:

PGNiG Superliga kobiet:

7. kolejka  – zestaw par


I liga kobiet:

6. kolejka – zestaw par

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest