2 listopada 2012

Seniorzy trenowali w Warszawie

Reprezentacja Polski seniorów w piątek późnym popołudniem zameldowała się w stołecznym hotelu Courtyard by Marriott. Kadrowicze wieczorem przeprowadzili ostatni trening w Polsce przed odlotem na Ukrainę. Biało-czerwoni w niedzielę w Zaporożu powalczą z zespołem gospodarzy o punkty w kwalifikacjach Euro 2014.

Wybrańcy Michaela Bieglera ostatniego dnia zgrupowania w Polsce trenowali dwukrotnie. Rano w płockiej Orlen Arenie mieli dwugodzinne zajęcia.  Drugi trening został przeprowadzony w Arenie Ursynów i trwał półtorej godziny.

– Ta sama szesnastka co grała przeciw Holandii pojedzie na Ukrainę. Wszyscy są zdrowi i palą się do gry – powiedział jeden z lekarzy kadry dr Maciej Hess.

Po drugim piątkowym treningu trener Biegler zarządził odprawę. Tematem wiodącym była analiza gry Ukraińców na podstawie ich meczu ze Szwecją. – Nasz najbliższy rywal na pewno jest w naszym zasięgu. Ukraińcy grają twardo w obronie i długo rozgrywają piłkę w ataku – ocenił Michał Kubisztal, dla którego środowy mecz przeciw Holandii był pierwszym od ponad trzech lat występem w reprezentacji Polski. 

Plan kadry na sobotę to przede wszystkim lot o godz. 7:40 na Ukrainę via Wiedeń do Dniepropietrowska. Stamtąd nasza reprezentacja przemieści się (ok. 85 km) autokarem do Zaporoża. Mecz zaplanowano w niedzielę o godz. 16.00 czasu polskiego.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest