16 listopada 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na kolejną serię spotkań PGNiG Superligi kobiet oraz PGNiG Superligi mężczyzn, a także na rozgrywki I ligi.


Wśród Pań będzie to ostatni sprawdzian dla naszych reprezentantek, które w ciągu 11 dni rozegrają cztery mecze w preeliminacjach do mistrzostw świata 2013. Wznowienie rozgrywek nastąpi dopiero 8 grudnia.

Dwa spotkania zostały rozegrane awansem. To pokłosie gry naszych zespołów w europejskich pucharach. Vistal Łaczpol Gdynia podzielił się punktami z KSS Kielce, a Zagłębie Lubin przed wyprawą na Białoruś wysoko pokonało w Tczewie miejscowy zespół Sambor. W tej sytuacji liderujący w tabeli SPR Lublin zapewne będzie chciał powiększyć przewagę nad rywalami. Podopieczne Edwarda Jankowskiego zagrają na wyjeździe z Piotrcovią.

Wśród Panów Vive Targi Kielce nie miało litości dla beniaminka z Przemyśla. W meczu rozegranym awansem różnica 30 trafień nad Czuwałem jest wielce wymowna. Teraz polscy kibice powinni trzymać kciuki za dobry występ mistrza Polski w Lidze Mistrzów, w Skopje z  Metalurgiem.

Polsat Sport  pokaże dwa mecze. Powen Zabrze i Chrobrego Głogów w tabeli rozdziela tylko jeden zespół. W sobotę zapowiada się więc bardzo wyrównana walka. Dzień później zobaczymy rywalizację MMTS Kwidzyn ze Stalą Mielec. Oba zespoły w ostatnich dwóch sezonach zdołały usadowić się na podium i tym razem ich czyny skupione są wokół tego samego zadania.

Prowadzący w klasyfikacji Orlen Wisła Płock po punkty pojedzie do Lubina. Przekonamy się czy Zagłębie pójdzie w ślady Pogoni Szczecin, która w Pucharze Polski skutecznie przeciwstawiała się wiślakom.

Ponadto swoje spotkania rozegrają zespoły występujące w I lidze kobiet oraz obu grupach i ligi mężczyzn.

PGNiG Superliga kobiet:

9. kolejka

PGNiG Superliga mężczyzn:

9. kolejka

I liga kobiet:

8. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A:

9. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B:

9. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest