7 grudnia 2012

Ligowy rozkład jazdy

Zapraszamy na kolejną serię spotkań PGNiG Superligi kobiet oraz PGNiG Superligi mężczyzn. Panie wznawiają rozgrywki po przerwie związanej z meczami reprezentacji. Z kolei panowie rozpoczynają rundę rewanżową.

W rywalizacji kobiet najciekawiej zapowiadają się starcie KSS Kielce z Ruchem Chorzów oraz derby Województwa Zachodniopomorskiego, w których Pogoń Baltica Szczecin podejmie akademiczki z Politechniki Koszalińskiej.

Emocji nie powinno zabraknąć też w Gdyni, Mistrzynie Polski zmierzą się ze Startem Elbląg.

W męskich rozgrywkach jedno spotkanie zostało rozegrane awansem, zawodnicy Gaz System Pogoni Szczecin w końcu zgarnęli komplet oczek w meczu wyjazdowym, pokonując w Głogowie Chrobrego.

Oczy dużej części sympatyków szczypiorniaka nad Wisłą zwrócone będą jednak na Kwidzyn, albowiem podopieczni Krzysztofa Kotwickiego postarają się sprawić niespodziankę, za jaką z pewnością należało by uznać utratę punktów przez niepokonaną jak dotąd Orlen Wisłę Płock.

Równie trudne zadanie czeka szczypiornistów Zagłębia Lubin, przed Miedziowymi batalia z rewelacyjnie spisującym się w Lidze Mistrzów Vive Targi Kielce.

Ponadto swoje spotkania rozegrają zespoły występujące w I lidze kobiet oraz obu grupach i ligi mężczyzn.   

PGNiG Superliga kobiet:

10. kolejka

PGNiG Superliga mężczyzn:

12. kolejka

I liga kobiet:

10. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A:

12. kolejka

I liga mężczyzn – grupa B:

12. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest