13 grudnia 2012

Mikołaj gościł w Kępnie

W dniach 7-9 grudnia w Hali Sportowo Widowiskowej KOSiR oraz Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie toczyły się rozgrywki w ramach dorocznego Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego. Na zawody o wyrobionej już marce w świecie dziecięcego szczypiorniaka zawody przyjechało 20 drużyn z całej Polski.

Startowały dziewczęta z roczników 2000 oraz 1997. Występujące w roli gospodyń zawodniczki Polonii Kępno w obu kategoriach uplasowały się na drugich miejscach. Podopieczne Macieja Nowickiego z rocznika 1997 uległy w finale dziewczętom MOS Tychy, natomiast adeptki Grzegorza Markiewicza musiały uznać wyższość KPR Jelenia Góra.

Uczestniczkom gratulujemy świetnego przygotowania sportowego, trenerom spokoju i opanowania w prowadzeniu zespołów, organizatorom budowania nowej jakości opartej na zespołowej pracy, sami organizatorzy dziękują zaś rodzicom zawodniczek oraz sponsorom zawodów. Wszyscy zgodnie podkreślali, że miło było obserwować jak w sympatycznej atmosferze buduje się przyszłość polskiej piłki ręcznej.

/Fot. Materiały prasowe (6)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest