24 grudnia 2012

Grała Mała Liga

Za nami 2. kolejka Małej Ligi Piłki Ręcznej. W hali sportowej w Libuszy rywalizowało ze sobą 8 zespołów, jak na razie na czele tabeli znajduje się drużyna UKS Spartakus Radogoszcz. Patronami honorowymi rozgrywek są kapitan kadry narodowej Sławomir Szmal oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

W imprezie uczestniczy ponad 120 dzieciaków z różnych miejscowości w województwie małopolskim. Wspaniała zabawa dla dzieci, jaką jest „Mała Liga Piłki Ręcznej” potrwa do kwietnia 2013, kiedy to odbędzie się uroczysty Finał rozgrywek.

Celem głównym projektu jest umożliwienie dzieciom i młodzieży uczestnictwa w wydarzeniach sportowych oraz kulturalnych dzięki organizacji zawodów piłki ręcznej, konkursów plastycznych i tradycyjnych spotkań przy lampie naftowej.

Partnerami projektu są: ZPUH „Wiertmet” w Libuszy, Polskie Piekarnie – Piekarnia „Iwona” w Libuszy, Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Gmina Biecz, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy oraz firma „Horyzont” z Gorlic.

„Mała Liga” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

KOMUNIKAT PO 2. KOLEJCE ROZGRYWEK [PDF]

/Fot. Materiały prasowe (4)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest