27 grudnia 2012

Czas wracać do pracy

Po przerwie związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, do ciężkiej pracy na treningach wrócili reprezentanci Polski – zgrupowanie w Warszawie rozpoczęło drugi etap ostatniej prostej przygotowań do startu w finałach MŚ Hiszpania 2013. Do kolegów dołączyli występujący na co dzień poza granicami kraju Bartosz Jurecki, Bartłomiej Jaszka oraz Mariusz Jurkiewicz.

Michał Kubisztal jest gotowy do ciężkiej pracy /Fot.MG

Do godziny 16:00 powołani gracze stawili się w hotelu Courtyard by Marriott tuż przy lotnisku Okęcie, a już dwie godziny później rozpoczęli w Arenie Ursynów pierwszy trening. W zajęciach nie uczestniczył Krzysztof Lijewski, który odczuwa jeszcze skutki przebytego w ostatnich dniach przeziębienia. Normalnie trenuje Piotr Grabarczyk, któremu z kolei w ubiegłym tygodniu dokuczała kontuzja palca lewej dłoni.

W Warszawie kadrowicze przebywać będą do niedzielnego poranka, kiedy rozjadą się do domów na Sylwestra. Ponownie spotkają się już 2 stycznia, a dzień później udadzą się do Czech, gdzie w Noworocznym turnieju towarzyskim ich rywalami będą kolejno Węgrzy, Słowacy oraz zespół gospodarzy.

Do Polski reprezentacja wróci w niedzielę, 6 stycznia, wieczorem i przez kolejne trzy dni ponownie trenować będzie w Warszawie. Na 10 stycznia zaplanowano wylot do Hiszpanii, a już 12 w Saragossie pierwszy mecz Mistrzostw Świata przeciw Białorusi.

Plakat zapowiadający turniej w Czechach

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest