6 stycznia 2013

Kadra już w Warszawie

Reprezentanci Polski są już w Warszawie, powrót z Czech przebiegł bez zakłóceń, kadrowicze zameldowali się w hotelu na stołecznym Okęciu chwilę przed godziną 21:00. – To były cenne sprawdziany, cieszy zwycięstwo w całym turnieju, ale na pewno odczuwamy zmęczenie, w końcu rozegraliśmy trzy mecze w przeciągu dwóch i pół dnia – mówi trener Michael Biegler.

/Fot. JKM (2) i MAS (2)

Szkoleniowiec wyróżnił Michała Kubisztala i Kamila Syprzaka. – Kubeł bardzo dobrze wypełnia swoje zadania, jego doświadczenie pozwala mu występować zarówno na lewym jak i na środku rozegrania, co w obliczu kontuzji, które nas dotknęły, stanowi dużą wartość dla zespołu – tłumaczy Niemiec.

– Kamil też daje nam dużo możliwości w ataku , jestem też zadowolony z tego jak pracuje w defensywie. Ma ogromne możliwości i coraz lepiej je wykorzystuje – podkreśla Biegler.

W Czechach w drużynie narodowej zadebiutowali Marek Szpera i Maciej Pilitowski. – To na pewno wyjątkowe uczucie, bardzo się cieszę, te siedem minut z Węgrami zapamiętam na zawsze – cieszy się rozgrywający Stali Mielec.

Przed podróżą do Hiszpanii kadrowicze trenować będą na stołecznych obiektach, na czwartek (10.01) zaplanowano wylot do Barcelony, skąd Polacy udadzą się autokarem do Saragossy. Pierwszy mecz w ramach finałów Mistrzostw Świata 2013 Polacy rozegrają w sobotę (12.01) o godzinie 20:15, przeciwnikiem naszego zespołu będą Białorusini.

      

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest