10 stycznia 2013

Saragossa czeka na Polaków!

Reprezentacja Polski wyrusza dzisiaj do Hiszpanii, a już w sobotę Biało-czerwoni zmierzą się z Białorusinami w swym pierwszym meczu w ramach grupy C MŚ. Tymczasem do Saragossy, po pokonaniu ponad 2700 kilometrów, dotarł już samochód wiozący sprzęt dla kadrowiczów. Miasto jest gotowe na przyjęcie najlepszych piłkarzy ręcznych globu. W wielu miejscach widać plakaty promujące rozpoczynający się w piątek turniej.

Niemal wszystkie autobusy w Saragossie oklejone są plakatami promujacymi MŚ /Fot. JKM

Temperatura oscyluje w granicach 10-15 stopni, co z pewnością dla zawodników stanowić będzie miła odmianę w porównaniu do nieco jednak chłodniejszych warunków panujących w Warszawie.

O godzinie 9:35 Polacy odlecą z Okęcia do Frankfurtu, gdzie przesiądą się na samolot do Barcelony. Ze stolicy Katalonii, już pod opieką organizatorów czempionatu globu, udadzą się do Saragossy. Na miejscu powinni zameldować się około godziny 17:00. Wieczór przeznaczony będzie na odpoczynek po podróży, w planach nie ma żadnego treningu.

Hotel Palafox, w którym stacjonować będą drużyny występujące w grupie C, położony jest w samym centrum miasta. Arena mistrzostw – mieszcząca 11 500 widzów Pabellon Principe Filipe – oddalona jest od niego o około 5 kilometrów. Podopieczni Michaela Bieglera pierwsze zajęcia odbędą tam w piątek.

Wciąż można kupić bilety na mecze Polaków, szczegóły znajdziesz TUTAJ.

    

 

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest