10 stycznia 2013

Bilety na Polska-Szwecja już do nabycia

7 kwietnia 2013 r. o godz. 20.00 w ERGO ARENIE reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych zmierzy się ze Szwecją!Stawką tego meczu rozgrywanego w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Dania 2014 będzie pierwsze miejsce w grupie. Szwedzi to aktualni wicemistrzowie olimpijscy! Właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów na to wydarzenie.

W pierwszym tygodniu kwietnia Biało-czerwoni dwukrotnie zmierzą się z drużyną Trzech Koron. Mecz w hali na granicy Gdańska i Sopotu będzie okazją do rewanżu bowiem trzy dni wcześniej podopieczni Michaela Bieglera zagrają ze Szwedami w Malmoe.

Mecze Polski i Szwecji gwarantują znakomite widowisko, trzymające w napięciu do ostatnich minut. Przypomnijmy tylko starcie obu drużyn podczas ostatnich Mistrzostw Europy w Serbii. Biało-czerwoni przegrywali do przerwy 9:20 by odrobić 11 bramek straty i zremisować 29:29!

W ERGO ARENIE ponownie szykuje się wielkie sportowe święto! Wszystkich fanów szczypiorniaka serdecznie zapraszamy 7 kwietnia. Stwórzmy niepowtarzalną atmosferę, która pomoże Biało-czerwonym pokonać odwiecznego rywala!

Bilety do nabycia:
– sprzedaż internetowa www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl
– kasa nr 3 w Ergo Arenie, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 224
– sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Bilety w cenie:
Kategoria I – 150 zł
Kategoria II –  89 zł
Kategoria III – 69 zł
Kategoria IV – 35 zł

Uwaga! Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest