17 stycznia 2013

Nikomu nie oddać już szczęścia!

Nikomu nie oddajmy już tego szczęścia, które dzisiaj do nas wróciło! – apelował na pomeczowej konferencji prasowej Bartosz Jurecki. – Teraz mamy chwilę na odpoczynek i powoli myślimy już o Korei – dodaje trener Michael Biegler.

/Fot. ZPRP

Veselin Vuković: Gratulacje dla Polski, to był bardzo trudny mecz. Mieliśmy swoje szanse w pierwszej połowie, aby zbudować bezpieczniejsza przewagę. W drugiej partii rywale byli znacznie lepsi, zaskoczyli nas nieco obroną 5-1. W końcówce zabrakło nam szczęścia, ale taki jest sport.

Nenad Vuckovic: Również gratulacje dla rywali, remis byłby dla nas znacznie korzystniejszy. Wszystko jeszcze w naszych rękach, musimy teraz wysoko pokonać Słoweńców.

Michael Biegler: To był dla nas lepszy mecz niż ten poprzedni ze Słowenią, zresztą mówi o tym wynik, wtedy przegraliśmy jedną bramką, a teraz udało nam się taką różnicą wygrać. Cieszę się bardzo, choć jak wszyscy wiemy kłopoty nas nie omijają, chodzi mi o kontuzje. Teraz mamy chwilę na odpoczynek i powoli myślimy już o Korei.

Bartosz Jurecki: Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dobrze wiedzieliśmy, że to będzie mecz walki. Mam nadzieję, że tego szczęścia, które odzyskaliśmy dzisiaj, nie oddamy już nikomu do końca mistrzostw. Chciałbym podziękować całej drużynie, walczyliśmy po raz kolejny do ostatniej sekundy i to się opłaciło.

  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest