18 stycznia 2013

Nasz polski goleador

Reprezentacja Polski ma wielu zawodników na światowym poziomie, ale jeden cieszy się szczególnym uznaniem wśród  gospodarzy XXIII Mistrzostw Świata. Czy dzisiaj będzie grał Karol Bielecki? – to pytanie Hiszpanie zadają nam najczęściej od momentu przyjazdu do Saragossy. Polski rozgrywający cieszy się tu szczególnym uznaniem, nie tylko z racji powrotu do gry po feralnym wypadku, ale przede wszystkim z uwagi na swój atomowy rzut.

/Fot. ZPRP

Hiszpanie doskonale pamiętają pierwszy mecz finałowy Pucharu EHF pomiędzy lokalnym CAI BM Aragon, a niemieckim Magdeburgiem, w sezonie 2006/2007. Na sekundy przed końcem spotkania przy stanie 30:29 dla CAI, Karol Bielecki doprowadził do remisu po rzucie z około 14 metrów!

ZOBACZ JAK KAROL BIELECKI RZUCA GOLA Z 14 METRÓW!

W rewanżu przed własną publicznością Magdeburg wygrał 31:28 i sięgnął po trofeum. Takich rzeczy prawdziwy kibic piłki ręcznej nie zapomina nigdy – deklarują fani miejscowego klubu. Dlatego właśnie popularny Kola jest tu najczęściej proszony o wspólne zdjęcia i autografy, jak widać poniżej rozpisują się o nim też hiszpańskie gazety.

  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest