19 stycznia 2013

Zobaczymy co się stanie

– Wywalczyliśmy w tej grupie 8 na 10 możliwych punktów, z czego jestem zadowolony – powiedział trener Michael Biegler na pomeczowej konferencji prasowej. – Teraz czekamy na mecz Serbia – Słowenia i zobaczymy co się stanie – dodał szkoleniowiec. 

/Fot. ZPRP 

Michael Biegler: Źle weszliśmy w ten mecz, nasz obrona nie prezentowała się najlepiej w pierwszych minutach, potem było już lepiej. W ataku radziliśmy sobie lepiej i nie daliśmy rywalom szans na kotrataki. Straciliśmy tylko dwa punkty w tej grupie, mamy ich na koncie osiem, co uważam za dobry wynik. Musimy popracować nad kilkoma elementami, pamiętajmy, że  budujemy drużynę na przyszłość , w kontekście ME 2016.

Przemysław Krajewski: Jestem bardzo zadowolony, że dostałem szansę gry i mogłem pomóc drużynie. Zaczęliśmy nieco zbyt nerwowo, ale potem uspokoiliśmy grę. Teraz czekamy na rozstrzygnięcie meczu Serbia – Słowenia.  

Kyung Tai Han: Gratulacje dla Polski za zwycięstwo. Nie udało nam się zdobyć punktu na tych mistrzostwach, ale szukamy pozytywów i cieszymy się, że nasi młodzi gracze zdobyli cenne doświadczenie.

Park Kyungsuk: Jesteśmy rozczarowani naszym występem na tych mistrzostwach. Chcemy, aby dwa ostatnie mecze były w naszym wykonaniu dużo lepsze.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest