15 lutego 2013

Ligowy rozkład jazdy

W PGNiG Superlidze mężczyzn coraz bliżej do najbardziej ekscytującego meczu rundy rewanżowej, który tym razem odbędzie się w Kielcach. 2 marca zostanie rozstrzygnięta kwestia, który z drużyn, Vive Targi Kielce czy Orlen Wisła Płock przystąpi do play off z pierwszego miejsca. Tymczasem oba zespoły awansem rozegrały już swoje mecze 16. kolejki awansem.

W tej sytuacji uwaga kibiców skupi się na rywalizacji drużyn niepewnych jeszcze udziału w czołowej ósemce drugiej części sezonu. O to zabiega Piotrkowianin, który podejmie Czuwaj Przemyśl, a także Gaz-System Pogoń Szczecin. „Portowcy” będą gościć POWEN Zabrze. Na to spotkanie wybiera się asystent trenera reprezentacji Polski, Jacek Będzikowski. Z kolei MMTS Kwidzyn postara się poprawić szóste miejsce w tabeli. Do tego niezbędna jest jednak wygrana nad Zagłębiem Lubin.

W ekstraklasie pań także nie brakuje emocji. Tak naprawdę  w rywalizacji czołowej czwórki zespołów trudno wskazywać faworytów. Do kolejnego meczu z tej serii dojdzie w najbliższą niedzielę. Politechnika Koszalin we własnej hali powalczy o punkty z liderem, SPR Lublin. Spotkanie będzie można zobaczyć na ekranach telewizyjnych w Polsat Sport (godz. 17.00). Będzie to ostatnia kolejka zaplanowana na luty, w której zaprezentują się kluby rywalizujące o mistrzostwo kraju. W ostatni weekend tego miesiąca w Gdyni zostanie rozegrany bowiem Final Four o PGNiG Pucharu Polski. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym terminarzem spotkań na najbliższy weekend.

PGNiG Superliga mężczyzn 
16. kolejka 

PGNiG Superliga kobiet

19. kolejka

I liga kobiet

13. kolejka

I liga mężczyzn – grupa A

17. kolejka


I liga mężczyzn – grupa B

17. kolejka

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest