22 lutego 2013

Polsko-słoweńskie pojedynki

Czas na polsko-słoweński weekend w europejskich pucharach! Na zakończenie rywalizacji grupowej w Lidze Mistrzów, Vive Targi Kielce zagra na wyjeździe z Gorenje Velenje. Z kolei w Pucharze EHF Orlen Wisła Płock zmierzy się z niepokonanym dotąd Mariborem Branik. Po remisie w pierwszym meczu 1/8 Challenge Cup, Azoty podejmą w Puławach belgijską Initię Hasselt.     

Jeżeli Kielczanie wygrają w Velenje, będą drugą po Ciudad Real (w sezonie 2009/2010) drużyną w historii Champions League, która zakończy fazę grupową z kompletem punktów na koncie. – Naprawdę zależy nam na podtrzymaniu passy zwycięstw – zgodnie podkreślają zawodnicy Mistrzów Polski.  

Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra, początek o godzinie 16:30.

WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ W RAMACH LIGI MISTRZÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ.

/Fot. P.Augustyniak

Po dosyć niespodziewanej porażce w Płocku z duńskim Holstebro, Orlen Wisłę czeka niezwykle ważny pojedynek w Mariborze. Gospodarze mogą się jak dotąd pochwalić zwycięstwem i remisem, jeżeli Płocczanie wciąż liczą na zajęcie pierwszego miejsca w grupie C, nie mogą w Słowenii przegrać.     

Początek niedzielnego meczu o godzinie 19:00.

WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ W RAMACH PUCHARU EHF ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Plan Azotów Puławy jest prosty, zwycięstwo nad Belgami i awans do ćwierćfinału Challenge Cup. – W pierszwym meczu co prawda padł remis, ale uważam, że jesteśmy drużyną lepszą i udowodnimy to przed własną publicznością – tłumaczą Puławianie.

Początek sobotniego meczu o godzinie 18:00.

WYNIKI WSZYSTKICH SPOTKAŃ W RAMACH PUCHARU CHALLENGE ZNAJDZIESZ TUTAJ.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest