4 marca 2013

W Chorzowie o plażówce

W Chorzowie spotkali się członkowie Komisji ds. Plażowej Piłki Ręcznej ZPRP. Podczas zebrania dyskutowano m.in. nad kwestią wyboru trenerów kadr narodowych, sprawami kalendarza oraz regulaminu rozgrywek w sezonie 2013, ustalono terminy i miejsca turniejów o randze mistrzostw Polski.

/Fot. Archiwum

Pierwszym punktem spotkania był formalny wybór Przewodniczącego oraz jego zastępcy. W jawnym głosowaniu, jednogłośnie przewodniczącym został wybrany Klaudiusz Sevković, a jego zastępcą Karolina Bryl. Skład Komisji uzupełniają Joanna Brehmer, Tomasz Paduch oraz Andrzej Jaworski.

Kolejnym punktem obrad była korekta preliminarza kosztów działalności Komisji ds. plażowej piłki ręcznej na rok 2013.

Omawiano też kwestię wyboru trenerów kadr Polski plażowej piłki ręcznej. Zdecydowano, że w możliwie krótkim terminie Komisja przedstawi Zarządowi ZPRP propozycje kandydatur na trenerów kadr narodowych.

Ustalono terminy i miejsca turniejów o randze mistrzostw Polski:

• Sierpc 14-16 czerwca 2013

• Inowrocław 21-23 czerwca 2013

• Radom 28-30 czerwca 2013

• Warszawa 19-21 lipca 2013

Turniej o Puchar Polski:

• Świnoujście 17-18 siepnia 2013

W przypadku uzyskania akceptacji Zarządu ZPRP zostanie opublikowany nowy regulamin rozgrywek o Mistrzostwo Polski i Puchar Polski w kategoriach młodzieżowych i seniorskich. Po zebraniu wszystkich informacji od organizatorów, zostanie też ogłoszony szczegółowy terminarz turniejów piłki ręcznej plażowej 2013 w Polsce.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest