7 marca 2013

Dopinguj Polaków w starciu ze Szwedami!

Już 7 kwietnia o godz. 20.00 reprezentacja Polski zmierzy się ze Szwecją w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie, w ramach kwalifikacji do finałów ME Dania 2014! Stawką meczu będzie pierwsze miejsce w grupie 5. W sprzedaży pozostało już tylko około tysiąca wejściówek na to spotkanie, to już niemal ostatnia szansa aby wesprzeć Polaków podczas potyczki z wicemistrzami olimpijskimi!

W pierwszym tygodniu kwietnia Biało-czerwoni dwukrotnie zmierzą się z  drużyną Trzech  Koron. Mecz w hali na granicy Gdańska i Sopotu będzie okazją do rewanżu bowiem trzy dni wcześniej podopieczni Michaela Bieglera zagrają ze Szwedami w Malmoe.

Mecze Polski i Szwecji  gwarantują  znakomite widowisko, trzymające w napięciu do ostatnich minut. Przypomnijmy tylko starcie obu drużyn podczas ostatnich Mistrzostw Europy w Serbii. Biało-czerwoni przegrywali do przerwy 9:20 by odrobić 11 bramek straty i zremisować 29:29!

Wszystko wskazuje na to, że spotkanie obejrzy komplet widzów. Dostępnych pozostało już niewiele biletów i radziłbym pospieszyć się z ich zakupem. Zapewne cała pula rozejdzie się niebawem w przedsprzedaży, a my nie planujemy wyłączyć pewnej partii i prowadzić dystrybucji w dniu spotkania – mówi rzecznik prasowy gdańsko-sopockiej hali Bartosz Tobieński. 

W ERGO ARENIE ponownie szykuje się wielkie sportowe święto! Wszystkich fanów szczypiorniaka serdecznie zapraszamy 7 kwietnia. Stwórzmy niepowtarzalną  atmosferę, która pomoże biało-czerwonym pokonać odwiecznego rywala!

Bilety do nabycia:

– sprzedaż internetowa www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl

– kasa nr 3 w Ergo Arenie, czynna pn.- pt. w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 224

– sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert

Bilety w cenie:

Kategoria I – 150 zł

Kategoria II –  89 zł

Kategoria III – 69 zł

Kategoria IV – 35 zł

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest