12 marca 2013

MKS Handball Liga nabiera rumieńców

Luty był kolejnym miesiącem zmagań młodych poznańskich szczypiornistów w ramach MKS Handball Ligi. Wśród piątoklasistów gorycz porażki poznali niepokonani dotąd uczniowie SP nr 46. Skorzystali na tym uczniowie ze SP nr 7, którzy wskoczyli na miejsce pierwsze. W młodszej kategorii wiekowej liderują SP nr 46 i SP nr 15.

/Fot. Materiały prasowe

W turnieju rozgrywanym w sali Gimnazjum nr 54, zawodnicy ze SP nr 46 dwukrotnie musieli uznac wyższość rywali. Najpierw po pięknej walce lepsi okazali się uczniowie SP nr 7, a później niespodziankę sprawili podopieczni trenera Huberta Bedyńskiego z SP nr 84, pokonując faworyta 11:7.

Tym razem komplet punktów zapisali na swoim koncie uczniowie SP nr 88. To właśnie podopieczni Marioli Włodarczak po trzech seriach turniejów zajmują drugie miejsce. Na czele jest popularna "siódemka", a na trzecią lokatę spadli wspomniani na wstępie zawodnicy SP nr 46.

Wśród ich młodszych kolegów na czele zestawienia po trzech turniejach zameldowali się uczniowie SP nr 46 i SP nr 15. Ci pierwsi bez problemu zainkasowali w lutym komplet punktów w starciu z SP nr 10 i dwiema drużynami z SP nr 7. Natomiast podopieczni trenera Bartosza Witkowskiego pokonali tym razem SP nr 77 i dwie ekipy ze SP nr 71. W tabeli tuż za dwiema liderującymi szkołami plasują się SP nr 71 oraz SP nr 7.

Już w marcu kolejne turniejowe zmagania!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest