27 marca 2013

Mała Liga ma dwóch liderów

W połowie marca, w hali sportowej w Libuszy rozegrana została 5. kolejka  Małej Ligi Piłki Ręcznej.  Uroczysty finał rozgrywek Małej Ligi Piłki Ręcznej planowany jest w drugiej połowie kwietnia 2013, a gościem specjalnym Finału będzie Sławomir Szmal – kapitan Reprezentacji Polski, zawodnik Mistrza Polski KS Vive Targi Kielce.


Triumfatorzy konkursu

W tabeli z 24 punktami na koncie prowadzą dwa zespoły. UKS Wiermet Libusza ma jednak o jeden mecz rozegrany więcej niż UKS Spartakus Radgoszcz.

Bardzo istotnymi punktami wpisującymi się w projekt Małej Ligi było zwiedzanie Muzeum Przemysłu Naftowego i Etnografii w Libuszy, założonego przez Annę i Tadeusza Pabisów oraz udział w konkursie plastycznym na maskotkę UKS „Wiertmet”. Dzięki temu dzieci, oprócz sportowych zmagań, wzięły udział w wydarzeniach kulturalnych związanych z historią i tradycją Libuszy oraz Ziemi Gorlickiej. Za najlepszą pracę na maskotkę uznano orła „Nafcika” opracowanego przez Pawła Bogdana i Kamila Lewka. Czwarta edycja Małej Ligi powoli dobiega końca.


Piłka do ręcznej może mieć różne przeznaczenie

Uroczysty finał rozgrywek Małej Ligi Piłki Ręcznej planowany jest w drugiej połowie kwietnia 2013, a gościem specjalnym Finału będzie Sławomir Szmal – kapitan Reprezentacji Polski, zawodnik Mistrza Polski KS Vive Targi Kielce.

„Mała Liga” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007- 2013.

5. KOLEJKA – KOMUNIKAT – pdf

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest