6 kwietnia 2013

Mówimy NIE! dopingowi

Kampania Powiedz NIE! Dopingowi (Say NO! to Doping) wkracza na areny zmagań piłkarzy ręcznych! We współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie  będzie przekazywała jasny komunikat sprzeciwiając się zabronionemu dopingowi w sporcie. W trakcie rozgrywek ligowych oraz meczy, w których będzie brała udział reprezentacja Polski na bandach aren sportowych będzie emitowana animacja promująca kampanię.

Głównym celem kampanii jest kreowanie nowego pokolenia sportowców o ukształtowanej postawie antydopingowej. Kampania antydopingowa „Say No! to Doping” to przedsięwzięcie o charakterze globalnym, skierowane przede wszystkim do młodych zawodników.

Pomysłodawcą kampanii jest Światowa Agencja Antydopingowa (WADA), która przygotowuje i rozpowszechnia materiały graficzne oraz informacyjne niezbędne do jej właściwego przeprowadzenia w różnych krajach. Kampanię realizuje szereg narodowych agencji antydopingowych oraz międzynarodowych federacji sportowych, m.in. Światowa Federacja Podnoszenia Ciężarów, Światowa Federacja Hokeja na Lodzie, Fińska Agencja Antydopingowa.

Przewodnim kolorem kampanii jest zielony, który symbolizuje życie, nadzieję, harmonię oraz naturę. Kojarzy się z witalnością, świeżością i uczciwością. Te skojarzenia mają prowadzić do wyzwolenia pozytywnych emocji wśród adresatów.

Więcej o kampanii dowiecie się państwo poprzez kliknięcie na http://www.antydoping.pl/say_no.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest