6 kwietnia 2013

Do meczu pozostała doba

Męska reprezentacja Polski solidnie przygotowuje się do niedzielnego meczu ze Szwecją. Trener Michael Biegler do dyspozycji ma wszystkich zawodników, których powołał na zgrupowanie. W przeddzień spotkania Biało-czerwoni mieli zaplanowany trening o godz.19:30.


– We wszystkich zajęciach zespołu mogą już brać udział zawodnicy, których ostatnio zmogła angina, czyli Paweł Podsiadło i Marek Szpera. Ten drugi dziś będzie trenował po raz pierwszy od kilku dni – powiedział lekarz reprezentacji Rafał Markowski.

W sobotę po śniadaniu nasza  drużyna obejrzała, przygotowany przez sztab szkoleniowy, materiał wideo. Później był czas wolny. Nasi reprezentanci pojedynczo lub w małych grupach poszli na spacer. Pierwsze promienie słońca tej wiosny wykorzystali też Szwedzi, którzy na trójmiejskie ulice wybrali się całą drużyną.


Fot. Paweł Jakubowski i Konrad Skiba

Spotkanie o punkty w kwalifikacjach Euro 2014 Polska – Szwecja odbędzie się w sopocko-gdańskiej hali Ergo Arena w niedzielę o godz. 20:00. Transmisja w Polsat Sport. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest