13 kwietnia 2013

Paczkowski w tym sezonie nie zagra?

Paweł Paczkowski i Krzysztof Tylutki w pierwszym meczu półfinałowym Final Four PGNiG Puchar Polski, Orlen Wisła Płock – Azoty Puławy odnieśli kontuzje wykluczające ich prawdopodobnie z gry do końca sezonu. Uraz łokcia pierwszego z nich bardziej zmartwił trenerów reprezentacji Polski obecnych na turnieju w Legionowie.

Powiedzieli na konferencji po meczu Wisła – Azoty:
Krzysztof Kisiel (trener Wisły): Wynik świadczy sam za siebie. Zespół podszedł do meczu bardzo zmotywowany. Miał momenty  i słabszej i lepszej gry.  To odzwierciedlało się różnym  ustawieniem na boisku. Myślę, że zawodnicy mogą szybko zapomnieć o tym spotkaniu, gdyż turniej dla nich się jeszcze nie skończył. Kontuzja prawej ręki Pawła Paczkowskiego prawdopodobnie wyklucza go z gry do końca sezonu.

Marcin Kurowski (trener Azotów): Nie podjęliśmy walki. Rozpoczęliśmy czteroma czy pięcioma błędami technicznymi. Płock to błyskawicznie wykorzystał z zimną krwią. Dodatkowo już  w pierwszej fazie meczu kontuzji nabawił się nasz podstawowy gracz Krzysztof Tylutki. Ma złamany palec lewej ręki. Potem nie udało się nam już wejść w spotkanie. Może przy wyniku 17:13 mieliśmy jeszcze możliwość zmniejszenia dystansu. Zawiódł nasz atak pozycyjny.
/Fot. MAS

Michał Kubisztal: W finale na pewno będzie ciężko, gdyż faworytem będzie Vive. Kielecki zespół zapewne chce ustanawiać kolejne rekordy. My przyjechaliśmy powalczyć.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest