2 maja 2013

LM: Kielczanie zmierzą się z Barceloną!

Vive Targi Kielce – Barcelona Intersport oraz THW Kiel – HSV Hamburg to pary półfinałowe Ligi Mistrzów. Turniej Final 4 rozegrany zostanie w dniach 1-2 czerwca w hali Lanxess Arenaw Kolonii. Na chwilę obecną organizatorzy sprzedali 17.000 z 20.000 biletów.  

Na ceremonii obecny był dyrektor sportowy kieleckiego klubu Radosław Wasiak. – Nie jedziemy do Kolonii jako turyści, ale po to aby walczyć. Barcelona to na pewno jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Europie. My też jednak mamy w swoich szeregach zawodników z dużym doświadczeniem na międzynarodowej arenie. Liczymy też na pomoc naszych fanów, którzy zawsze niesamowicie nas wspierają, dostaliśmy od organizatorów 500 biletów, ale potrzebujemy znacznie więcej – podkreślił Wasiak.

W sezonie 2010/2011 obie drużyny spotkały się w fazie grupowej Champions League. W Kielcach gospodarze ulegli Barcelonie 26:33, natomiast w Katalonii padł remis 28:28. „Barca" już siedmiokrotnie sięgała po najcenniejsze klubowe  trofeum, ostatnio właśnie w 2011 roku.

Mecze półfinałowe odbędą się w sobotę o godz. 15:15 i 18:00. W niedzielę o tej samej porze pojedynki o trzecie i pierwsze miejsce.  

  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest