10 maja 2013

Sprzedaż biletów na mecz Polska-Ukraina

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz kwalifikacji Euro 2014 mężczyzn Polska – Ukraina, który zostanie rozegrany 16 czerwca o godz. 20:00 w Zielonej Górze. Wejściówki można nabyć przez stronę www.abilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży dostępnych pod poniższym linkiem – http://abilet.pl/punkty-sprzedazy.
.
Ceny biletów w zależności od sektora: normalne 30-45 zł, ulgowe 20-30 zł.
Sektory dla osób niepełnosprawnych na wózkach A1 i J2 : Bilet w cenie: 30,00 zł. Opiekunowie osób niepełnosprawnych na wózkach: Bilety w cenach: normalny – 45,00 zł / ulgowy – 30,00 zł.

Bilety ulgowe przysługują: uczniom i studentom do 26 lat oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów. Dzieci do lat 6 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im bezpłatne miejsce siedzące. Przedsprzedaż biletów będzie zakończona 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu. Sprzedaż w recepcji Centrum Rekreacyjno-Sportowego rozpocznie się na godzinę przed meczem. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest