24 maja 2013

MKS Handball Liga w decydującej fazie

Za nami pierwsze rozdanie w grze o medale poznańskiej MKS Handball Ligi, rozpoczęły się turnieje finałowe. Zarówno wśród czwarto, jak i piątoklasistów trwa zacięta i wyrównana walka o końcowy triumf w cyklu.

/Fot. mat.prasowe

Po jesienno-zimowych turniejach, w fazie zasadniczej zespoły podzielone zostały na dwie grupy:  mistrzowską i pocieszenia. W zależności od zajętego jesienią miejsca, w każdej z nich znalazły się po cztery drużyny, odpowiednio z miejsc 1-4 i 5-8.

Wśród klas piątych bardzo blisko złota są uczniowie SP7. Podopieczni Jakuba Kasperczaka nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu, a w pierwszym turnieju finałowym trzykrotnie pokonali swoich rywali.

Na drugim miejscu zadomowili się uczniowie SP46, a o brąz zawzięcie walczą SP88 i SP84. Przed ostatnim turniejem bliżej medalu są ci pierwsi.

Wśród klas czwartych rywalizacja o prymat w rozgrywkach jest bardziej wyrównana. O złoto walczą uczniowie SP46 i SP15, natomiast o krążek brązowy rywalizują SP71 i SP77. W pierwszej parze premierowe starcie wygrali podopieczni Piotra Kawałka ze SP46. Bliżej brązu są natomiast zawodnicy SP 71, którzy jedną bramką pokonali kolegów z SP77.

Decydujący, finałowy turniej odbędzie się w połowie czerwca.

Szczegółowe wyniki wraz z tabelą znajdują się na stronie www.mks.poznan.pl.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest