29 maja 2013

Przedszkolaki też znają się na ręcznej

W trzeciej imprezie tegorocznego cyklu akcji „Uczymy szczypiorniaka od przedszkolaka” wzięło udział Przedszkole nr 103 w Poznaniu. Jak zawsze nie brakowało znakomitej zabawy i niezapomnianych emocji.

Czy polskie drużyny piłki ręcznej są znane na całym świecie? Tego nie wiemy, ale możemy powiedzieć, że na pewno są znane niektórym naszym przedszkolakom!

I choć na pytanie „czy znacie jakiegoś piłkarza ręcznego?” czasem zdarza się maluchom odpowiedzieć „Lewandowski”, to kiedy szybko wychodzi na jaw, że dzieciom znany jest też zespół Vive Targi Kielce, ręce same składają się do oklasków.

Wśród bawiących się z piłkami można było również dostrzec 15-miesięczną Adę, najmłodszą akademiczkę i córkę rozgrywającej AZS AWF Volkswagen Poznań – Kamili Siudmak. Adrianna z pewnością była najmłodszym uczestnikiem zajęć w dotychczasowej historii akcji.

„Ada uwielbia zabawy z piłką, a kiedy lecą mecze w telewizji bacznie się przygląda, bierze swoją piłkę i próbuje naśladować rzuty krzycząc "goooool!". Ponieważ nie usiedzi w miejscu, to na pewno sport będzie towarzyszył jej w życiu. Mamusia na pewno o to zadba!” – podkreśla dumna mama.

Kolejne imprezy z cyklu „Uczymy szczypiorniaka od przedszkolaka” już niebawem.

/Fot. mat.prasowe (3)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest