8 czerwca 2013

Kadrowicze trenują w Warszawie

Kadrowicze Michaela Bieglera od piątku trenują w Warszawie. Przed nimi dwa ostatnie mecze kwalifikacyjne Euro 2014. Na zgrupowaniu przebywa 28 zawodników.


Szesnastu z nich w tym tygodniu rozegrało trzy spotkania w turnieju Scandinavian Open. W norweskim Larviku Biało-czerwoni przegrali kolejno ze Szwecją, a także zespołem gospodarzy i zanotowali wygraną nad Rumunią.


Kadra w Warszawie powiększyła się o grupę dwunastu graczy, stanowiących trzon reprezentacji na mecze o punkty z Holandią (12 czerwca w Almere) i Ukrainą (16 czerwca w Zielonej Górze). Z powołanych zawodników brakuje Krzysztofa Lijewskiego, który jest kontuzjowany. Z kolei Bartłomiej Jaszka do kolegów dołączy dopiero w Zielonej Górze. Gracz Fuechse Berlin w niedzielę ma zaplanowany mecz ostatniej kolejki Bundesligi w sezonie, przeciw TSV Hannover-Burgdorf.

– Wczoraj zawodnicy, którzy brali udział w turnieju w Norwegii odczuwali jeszcze zmęczenie. Jutro popołudniu mamy zaplanowany wewnętrzny sparing – powiedział asystent trenera Jacek Będzikowski.

To nie koniec potyczek naszej reprezentacji w najbliższym czasie. Na zakończenie sezonu, 21 czerwca w Herning, Biało-czerwoni towarzysko zmierzą się z Danią. Przy tej okazji odbędzie się losowanie grup turnieju finałowego Euro 2014.  

ZOBACZ TAKŻE:

Kadra narodowa seniorów

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest