11 czerwca 2013

Biało-czerwoni gotowi do walki

Reprezentacja Polski seniorów jest już w Holandii. W środę o godzinie 19:30 Biało-czerwoni zmierzą się w Almere z zespołem gospodarzy w meczu kwalifikacyjnym do ME 2014. – Mamy szacunek dla rywali, ale naszym celem jest zwycięstwo, chcemy przypieczętować awans do finałów ME – mówi Bartosz Jurecki.

/Fot. JG (4)

To piąta seria spotkań w ramach rywalizacji w grupie 5. Podopieczni Michaela Bieglera do awansu potrzebują jednego punktu, podobnie jak Szwedzi, którzy z kolei zagrają z Ukrainą w Kijowie.

– Takie mecze nigdy nie są spacerkiem. Oczywiście jedziemy do Holandii po zwycięstwo, ale nie spodziewamy się łatwego meczu. Pomarańczowi będą grali przed własną publicznością, a to już dla nich spory plus. W poprzedniej kolejce udało im się u siebie wygrać z Ukraińcami, dodatkowo w starciu z nami nie będą mieli nic do stracenia – zaznacza Bartosz Jurecki.

– Mamy szacunek dla naszych rywali, ale oczywiście nasz cel pozostaje niezmienny, jedziemy do Holandii po dwa punkty, chcemy przypieczętować awans do finałów mistrzostw Europy – dodaje zaraz obrotowy reprezentacji Polski.

Kadrowicze z Warszawy polecieli do Amsterdamu, skąd autokarem udali się do Almere, które leży na obrzeżach konstytucyjnej stolicy Holandii. Jeszcze we wtorek wieczorem Biało-czerwoni mieli w planach trening na miejscowej hali, a w dniu meczu godzinny rozruch w godzinach przedpołudniowych.

Początek spotkania z Holendrami o godzinie 19:30, transmisja w Polsat Sport.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest