14 czerwca 2013

Szczypiorniak opanował Zieloną Górę

Druga edycja ogólnopolskiej akcji „Szczypiorniak na Orlikach” rozpoczęta. Oficjalnie otwarcie imprezy odbyło się w piątek, w hali zielonogórskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego. Atrakcją wieczoru dla uczestników, którzy reprezentują wszystkie województwa, była możliwość zbierania autografów i wspólne zdjęcia z kadrowiczami Michaela Bieglera.

Część oficjalną otwarcia uświetniała obecność przedstawicieli Polskiego Górnictwa  Naftowego i  Gazowego i Ministerstwa Sportu i Turystyki. W imieniu gospodarzy gości przywitał Bronisław Maly prezes Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej. Otwarcia imprezy dokonał Marek Góralczyk, sekretarz generalny ZPRP.

Później uczestnicy imprezy podziwiali popisy młodych tancerzy z grupy Megadance. Z kolei medaliści mistrzostw Polski, tenisiści Zielonogórskiego Klubu Sportowego Palmiarnia Drzonków zaprezentowali ciekawy pokaz, co można zrobić z celuloidową piłeczką.

No i potem zaczęło się. Kadrowicze zostali wręcz oblężeni przez najmłodszych adeptów szczypiorniaka. Od rozdawania autografów niejednego z naszych reprezentantów mogła zaboleć ręka. Wspólnym zdjęciom nie było końca. Potem wszyscy udali się do swoich zajęć. Kadrowicze przeprowadzili dwugodzinnego trening, a młodzież wraz z opiekunami pojechała na kwatery. Od jutra będzie trwała zacięta rywalizacja. Najlepsi o medale zagrają przed niedzielnym meczem kwalifikacyjnym EHF Euro Polska – Ukraina.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest