16 czerwca 2013

Scandinavian Open: Polki bez punktu

W ostatnim występie w turnieju Scandinavian Open młodzieżowa reprezentacja Polski kobiet przegrała z Danią 24:31. W innym spotkaniu zawodów rozgrywanych w Norwegii zespół gospodarzy zwyciężył Szwecją 29:22. Imprezę z kompletem punktów wygrała Danię.

– Źle to nie wyglądało. W jednym elemencie zdecydowanie ustępowaliśmy Dunkom. Z kontrataków rywalki zdobyły 10 bramek, my tylko jedną. W każdym meczu grała szesnastka naszych zawodniczek, w tym dwie bramkarki. Trzecia z bramkarek w tym czasie odpoczywała. Każda z nich w turnieju otrzymała proporcjonalnie podobną liczbę minut do gry – podsumowała Monika Marzec, asystent trenera Andrzeja Niewrzawy.

Polski zespół ponownie spotka się na zgrupowaniu w Szczyrku. Stamtąd Biało-czerwone pojadą na Węgry, gdzie w towarzyskim turnieju zmierzą się Rumunią, Danią i drużyną gospodarzy. 

Wyniki 3. dnia:

Polska – Dania 24:31 (11:16)
POLSKA: Sielicka, Chojnacka – Gutkowska 1, Fornalik 5, Kobylińska 2, Koprowska 2, Tomczyk, Janiszewska 2, Kłusewicz 1, Kozłowska 4, Kozimur 2, Noga, Szarawaga 3, Zawistowska, Kochaniak 1, Nowicka 1.

Norwegia – Szwecja 29:22 (14:12)

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest