16 czerwca 2013

Awans pewny, Polacy zagrają dla kibiców

Reprezentanci Polski przygotowują się w Zielonej Górze do meczu z Ukrainą, kończącego kwalifikacje do ME 2014. Nastroje w drużynie są bardzo dobre, tym bardziej, że Biało-czerwoni już zapewnili sobie awans. W piątek i sobotę Polacy trenowali dwukrotnie w hali CRS, w niedzielę zaliczyli tylko krótkie, popołudniowe zajęcia.

Nasi szczypiorniści bardzo liczą na doping w zielonogórskiej hali CRS. – Wiemy, że miejscowi kibice potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę, pamiętam jak znakomicie wspierali nas, kiedy graliśmy tu ze Słoweńcami – podkreśla Sławomir Szmal.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Polska – Ukraina, postaramy się aby to był niezapomniany wieczór dla fanów piłki ręcznej w Zielonej Górze – dodaje kapitan kadry!

Z przygodami na miejsce dotarli rywale Biało-czerwonych. Lot z Kijowa do Warszawy miał spore opóźnienie, przez co cała ekipa nie zdążyła przesiąść się do samolotu do Wrocławia. Ostatecznie Ukraińcy przylecieli następnym samolotem i po nieco ponad dwugodzinnej podróży autokarem, około godziny 23:00 zameldowali się w Zielonej Górze.

Trener Andrij Portnoy zabrał do Polski tylko 14 zawodników, miały na to wpływ głównie kontuzje, ale również fakt, że w grupie 5. wszystkie kluczowe rozstrzygnięcia zapadłyjuz w poprzedniej kolejce spotkań.

 

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest