20 czerwca 2013

Poznańskie szkraby odebrały medale

W miniony weekend odbył się finałowy turniej poznańskiej MKS Handball Ligi Szkrabów. Ostatnie rozgrywki w sezonie były zwieńczeniem prawie ośmiomiesięcznych, ligowych zmagań najmłodszych adeptów piłki ręcznej.

/Fot. Materiały prasowe

Zwycięzcą turnieju okazała się SP nr 15 pod wodzą trenera Bartosza Witkowskiego. Drugie miejsce zajęła SP nr 7, a tuż za nią uplasowała się SP nr 74.

Drużyny, które zajęły miejsca na podium otrzymały medale. Pamiątkowe krążki powędrowały również dla najlepszego zawodnika – Oskar Blunck (SP 7), najlepszego strzelca – Bartek Socha (SP 15) oraz najlepszego bramkarza – Mateusz Szudrowicz (SP 54). Ponadto wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy.

Ostatni turniej w ramach MKS Handball Ligi Szkrabów był również okazją do podziękowania wszystkim partnerom oraz osobom, które zaangażowały się w pomoc przy organizacji rozgrywek. Młodzi przedstawiciele drużyn wręczyli im pamiątkowe podziękowania.

Tym samym zmagania w MKS Handball Lidze Szkrabów w sezonie 2012/ 2013 dobiegły końca. Organizatorzy z MKS Poznań pragną podziękować wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom za tegoroczne rozgrywki, emocje oraz miłą dla oka piłkę ręczną. Do zobaczenia w przyszłym sezonie, już nie jako Małe Szkraby, ale jako uczniowie klas czwartych!