7 lipca 2013

Reprezentacja w Inowrocławiu

W Inowrocławiu na dwudniowe zgrupowanie zebrała się reprezentacja Polski mężczyzn w plażową piłkę ręczną. Kadrowicze trenują na obiektach miejscowego OSiR-u. To ostatni etap przygotowań do mistrzostw Europy (9-14 lipca), których gospodarzem będzie Dania.

W sobotę kadrowicze ćwiczyli o 12:30, następnie spacerowali po głównej ulicy miasta, Królowej Jadwigi, zwanej potocznie „Królówką”. Wieczorem spotkali się na krótkim treningu oraz na trzysetowym sparingu z mistrzem Polski w kategorii junior starszy – BHT Gim 4 Inowrocław. 

Na niedzielę zaplanowano dwa treningi. Przedzieli je spacer po Solankach i inowrocławskich Tężniach. Zgodnie z harmonogramem wyjazd do Poznania nastąpi o 19:00. Stamtąd późnym wieczorem obie nasze ekipy, w tym także kobieca reprezentacja Polski, udadzą się autokarem do duńskiego Randers.

Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 9 lipca. Nasza męska kadra swój pierwszy mecz zagra w pierwszym dniu imprezy o godzinie 16:00 – z Rosją. Dwie godziny wcześniej Polki zmierzą się z Węgierkami. O 19:00 zaplanowana jest Ceremonia Otwarcia Mistrzostw.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest